Бамбукові жалюзі
Бамбук (Bamboo) - вічнозелена рослина, розповсюджена на обох півкулях Землі, відрізняється високою швидкістю росту та міцною деревиною. З бамбуку виготовляють різноманітні предмети вжитку, музичні інструменти, меблі.
Для горизонтальних бамбукових жалюзі використовують тверді сегменти стебла та технологію пресування, завдяки якій бамбукові ламелі стабільно "тримають форму" в готових жалюзі.
Матеріали Преміум Бамбук (ламелі, нижні планки, маскувальні карнизи) покривають особливим матовим прозорим лаком, який захищає жалюзі від дії ультрафіолету та дозволяє натуральному матеріалу "дихати". Світлі бамбукові матеріали попередньо проходять обробку димом, що підкреслює екзотичну, природню текстуру бамбуку.

 
 

Важливо при замовленні жалюзі врахувати спосіб монтажу і можливості комплектації. Наприклад, жалюзі встановлені на стулку повинні дозволяти вільно відкривати вікна (без удару самих жалюзі і пошкодження віконного отвору). Нижня, тросова (похила) фіксації, тасьмова драбинка - це опції, які роблять експлуатацію жалюзі комфортніше. Не забудьте врахувати їх при замовленні.
 
 
 
Тасьмова драбинка одночасно виконує функціональну (перекриття технологічних отворів) і декоративну функцію. Асортимент тасьмовой драбинки для дерев'яних жалюзі 25мм і 50мм відрізняється.
 
 
 
Бамбукові жалюзі 25мм і 50мм відрізняються також способом управління (ручне за замовчуванням).

 
Для бамбукових жалюзі застосовуються також стильні аксесуари - дизайнерські тягарці для шнурового управління. Дизайнерські тягарці представлені п'ятьма групами: Метал, Плекс, Акрил, Шкіра Кайман і Шевро, Стрази.
 

Автоматика
Відповідно до вимог часу і розвитком технологій комфорту для бамбукових жалюзі пропонується автоматичне керування. Управляти сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача практично не докладаючи фізичних зусиль легко і зручно. Радіус дії радіоуправління - близько 20м.


 
Корисно знати

ДОГЛЯД
 • Для жалюзі з натуральних матеріалів вологе прибирання недопустиме

 • Найкраще застосовувати пилосос, суху ганчірку або м'яку щітку, використовувати аерозолі небажано

 • Крім того, для чистки бамбукових жалюзі не застосовуються розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ЖАЛЮЗІ
 • Бічні зрізи ламелей тонуються в тон, крім світлих натуральних кольорів Сосна, Бук і Мілано

 • Отвори під шнури не тонуються для всіх кольорів бамбуку

 • В місцях пробивки отворів в ламелях можлива незначна деформація (причина - порушення структури деревини в місці пробивання і попадання вологи при експлуатації)

 • Елементи жалюзі (тростину, дзвіночок і т.п.) можуть відрізнятися по тону від кольору ламелей, що обумовлено різною структурою вихідних матеріалів

 • Поверхня ламелей може мати різну ступінь матовості, що пов'язано з натуральним походженням матеріалу і не є дефектом

 • Особливості структури матеріалу, що підкреслюють його натуральність - не є дефектом і предметом для рекламації
 
УВАГА!

В процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду бамбукових жалюзі і прояв певних деформацій, що може бути пов'язано з умовами експлуатації:
 • жалюзі з бамбуку НЕ рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю

 • з часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температур і вологості; з сонячної сторони, з часом, можлива деяка втрата кольору

 • при виготовленні бамбукових жалюзі колір, тон і форма ламелей підбираються максимально ретельно з урахуванням допусків по деформацій та різного тону

 • проте природні властивості матеріалу обумовлюють характерні для деревини незначні розбіжності в кольорі і текстурі

 • для бамбукових ламелей допустимі мікро-сколи на торцях ламелей. У виробі сторона зі сколами звернена до скла.
 
Ламелі BAMBOO           Тверді сегменти стебла бамбуку
 
Комплектація               Польща
 
Керування                    Ручне або автоматичне Somfy (Франція)
 
Аксесуари                    Дизайнерські тягарці