Наша продукція

Наша продукція

 
Компанія Windeco представляє напрочуд широкий вибір віконних декорацій у Тернополі та області. У нас ви можете знайти практично усі види сучасного оформлення вікна: ролети, штори, жалюзі, маркізи, карнизи, супутні аксесуари… Ми прагнемо виправдати довіру кожного свого клієнта. А тому, формуючи асортимент, зупиняємо свій вибір винятково на перевіреній продукції, яка відповідає високим вимогам з надійності та безпеки, а також відображає останні модні тенденції у дизайні. Тому щоб ви не обрали з наших пропозицій – від найдоступніших до ексклюзивних – можете бути впевнені, що ця продукція, насамперед, якісна. І, звичайно, спеціалісти компанії Windeco радо допоможуть вам, якщо ви розгубилися у виборі, нададуть професійні консультації, послуги з монтажу та гарантійного обслуговування.

Для зручного пошуку потрібної продукції Windeco, оберіть групу товарів, яка вас цікавить:
 
Зовнішні сонцезахисні системице віконні декорації зі сторони фасаду будівлі, призначені для створення затінку (що на порядок ефективніше за внутрішній сонцезахист), захисту від дощу та покращення дизайну екстер’єру. Сюди належать маркізи, рефлексолі, терасні системи тощо. Звичайно, оскільки вони кріпляться та працюють знадвору, їм доводиться протистояти складним атмосферним умовам: палючому сонцю, сильним вітрам, перепадам температури повітря, проливним зливам. Тому компанія Windeco пропонує зовнішні сонцезахисні системи з високою зносостійкістю, надійними механізмами кріплення і чудовим дизайном від вітчизняних та європейських виробників.
 
 
Маркізи
 
Одним з найелегантніших засобів для створення затінку є маркізи - збірно-розбірні конструкції, що монтуються ззовні віконних, дверних пройомів, на балконах та лоджіях. Від звичайних стаціонарних навісів вони відрізняються насамперед тим, що при потребі їх можна легко скласти у рулон, закритий чи напівзакрити короб. Але головна їх перевага – це, звичайно, комфорт, який вони дарують як ззовні, так і всередині будинку. Тому що тканини, з яких виготовлені маркізи, захищають від сонця, дощу та вітру без виникнення парникового ефекту.
 
​А ще – не роблять приміщення похмурими, бо утримують лише яскраве ультрафіолетове випромінювання, в той час як потрібне для затишку видиме світло вільно потрапляє крізь навіс. Маркізи від компанії Windeco стануть також і чудовою окрасою для фасаду кожного будинку: серед численних моделей різних за кольором та дизайном ви обов’язково знайдете те, що підійде за стилем до екстер’єру самого вашого дому.
 
Рефлексолі
 
Рефлексоль – це сонцезахисна тканинна ролета або, інакше кажучи, вертикальна маркіза, розміщена з зовнішньої сторони вікна. Ці системи призначені для бокового захисту від прямих сонячних променів, надмірного різкого освітлення та нагрівання приміщень у спеку. Як похідний результат – їхнє використання сприяє зниженню витрат на кондиціювання. При цьому рефлексолі не погіршують у приміщенні видимість та навіть навпаки – створюють приємне розсіяне освітлення. Втім за потреби (у кінозалах, презентаційних залах) вони можуть і повністю затемнити кімнату.
 
В компанії Windeco ви можете замовити рефлексолі з різним рівнем світлопроникності, найрізноманітніші за дизайном тканин, які відповідають усім вимогам до зовнішніх систем сонцезахисту: стійкі до атмосферних опадів, не деформуються, зберігають свої естетичні та фізичні властивості впродовж  довгих років.
 
Терасні системи
 
Відпочинок на свіжому повітрі найприємніший тоді, коли відбувається за умов абсолютного комфорту. Терасні системи від компанії Windeco захистять від палючого сонця та легкого літнього дощу на терасах, літніх майданчиках та інших відкритих територіях великої площі.
 
Якісний затінок забезпечують спеціальні маркізні тканини, розміщені на надійному, але легкому металевому каркасі. Зручні у керуванні, практичні і функціональні, терасні системи від Windeco водночас є дуже стильним елементом для будь-яких прибудинкових територій: приватного маєтку, літніх майданчиків ресторанів та кафе.
 
Тканини
 
Найголовніший елемент у маркізах, рефлексолях і терасних системах – це, звичайно, тканини. Саме від них залежить якість затінку, відчуття затишку, естетична гармонія із довколишнім простором. І, разом з тим, вони мають бути стійкі до атмосферних впливів, таких як: вітер, пил, перепади температур тощо.
 
Тому компанія Windeco асортименту тканин приділяє так багато уваги. Своїм клієнтам ми пропонуємо максимально широкий вибір тканин для систем зовнішнього сонцезахисту від провідних європейських виробників.
 
Сподіваємося, наша колекція порадує вас різноманітністю дизайну, кольорів та фактур у поєднанні з високими технічними характеристиками (UF-захист, пиле- та водовідштовхувальні властивості, стійкість до атмосферних впливів та ін.).
 
Автоматика
 
Дуже важливо, аби системи сонцезахисту не лише створювали приємний затінок, але й були зручними у керуванні ними. Саме для цього маркізи, рефлексолі і терасні системи компанія Windeco обладнує електроприводами, які згортають або розгортають тканини по направляючим, коли ви цього забажаєте.
 
Електродвигун може отримувати ваші команди як через дротовий зв'язок (звичайним вимикачем), так і через радіосигнал (пультом дистанційного керування).
 
Але найбільше задоволення від своїх систем сонцезахисту отримують ті, хто зробив їх повністю автономними. Працюють такі маркізи і рефлексолі спільно зі спеціальними датчиками сонця, вітру та дощу, а також таймером: і, відповідно до налаштувань користувача, згортаються та розгортаються у потрібний момент, при зазначених умовах.
 
Віконні декорації усередині дому це надзвичайно важливий елемент будь-якого інтер’єру. Вони першими в оселі зустрічають денне світло, змінюючи його малюнок (якщо це жалюзі) та забарвлюючи у свій відтінок (якщо це штори чи ролети). Вони є своєрідною рамкою для краєвиду за вікном, а також надійним захистом від сторонніх очей, коли потрібно усамітнитись. Компанія Windeco представляє системи, що здатні впоратися з усіма цими задачами водночас на відмінно. Різноманітні ролети, жалюзі та штори чудової якості, з різних матеріалів, фактур та кольорів, варіативні за конструкцією… Наш асортимент – це ваша свобода вибору для інтер’єру у будь-якому стилі!
 
Ролети

За конструкцією ролети – це прямі полотна (з тканини, бамбукових чи джутових волокон), які згортаються на відкритий чи закритий коробом вал за допомогою ручного або автоматичного керування.
 
​Ролети можна кріпити на стіну та стелю, як на всю ширину пройому, так і безпосередньо на віконну стулку; використовувати як самостійну декорацію, так і додатковий та ефективний сонцезахист разом із традиційними шторами.
 
Тканинні ролети (рулонні штори)
 
Одними з найбільш практичних декорацій для вікна, що пропонує Windeco, є тканинні ролети або, як їх іще називають, рулонні штори. Вони дуже легко та ненав’язливо доповнюють дизайн приміщення комфортом та красою, ефективно захищають від надмірного світла і сонячного тепла.
 
Крім того, рулонні штори від компанії Windeco – це також й оригінальні тканини із покращеними властивостями, такими як: пилевідштовхування, стійкість до вигорання на сонці, вологостійкість та інше. Та найголовніше – тканинні ролети підходять для інтер’єрів у будь-якому стилі, адже їхні полотна можуть бути найрізноманітніших відтінків, фактур та візерунків.
 
Тканинні ролети День-Ніч (рулонні штори День-Ніч)
 
Рулонні штори День-Ніч від Windeco – це подвійні тканинні ролети зі смугастого дизайнерського матеріалу, в якому чергуються прозорі та непрозорі полоси. Принцип роботи цієї віконної декорації полягає у тому, що промотуючи полотно, можна змінювати положення смуг однієї сторони відносно смуг іншої.
 
Так, коли прозорі полоси збігаються – у кімнату вільно проникає денне світло. А якщо навпроти прозорої смуги буде непрозора, то приміщення стане цілком захищене від сонячних променів та сторонніх поглядів.
 
​Крім того, ця тканинна ролета, як і звичайна, підіймається та опускається, фіксується в обраному положенні. Словом, рулонні штори День-Ніч від компанії Windeco – це стильний акцент в інтер’єрі сучасного вікна!
 
Бамбукові ролети
 
Бамбукові ролети Windeco – найкраще рішення для інтер’єрів із наголосом на природності, простоті та гармонії із навколишнім світом. Адже полотно таких штор є винятково натуральним, володіє чудовими сонцезахисним властивостями, приємне на дотик та естетично привабливе завдяки широкій палітрі спокійних відтінків: від золотаво-пшеничних до темно-коричневих.
 
​Створюючи м’який та природній затінок, бамбукові ролети, разом з тим, не перешкоджають вільній циркуляції повітря у зоні вікна, що позитивно впливає на мікроклімат у приміщенні.
 
Джутові ролети
 
Джутове полотно є одним з найдоступніших екологічно чистих матеріалів, що зовні нагадує переплетену декоративними нитками соломку. Ролети з цього полотна органічно виглядають не лише у модних сьогодні екостилях, але й пасують до вікон як класичних, так і модерних інтер’єрів.
 
​Компанія Windeco пропонує джутові ролети із широким вибором візерунку плетіння, з якісної сировини, здатної протидіяти природнім деформаціям в процесі користування виробом, вигоранню на сонці тощо.
 
Фотографічні зображення в останні роки на піку популярності сучасних інтер’єрів. Благо, інноваційні технології дозволяють їх наносити практично на будь-які поверхні. І ролетна тканина – не виняток. Подібне оформлення вікон від Windeco не залишить байдужим жодного гостя вашої оселі.

  ​Тому що фоторолети – це справді неповторно, ексклюзивно та індивідуально. А у випадку з якісними полотнами від Windeco ще й дуже ефективно щодо сонцезахисту. 
 
Жалюзі
 
Практичні та непримхливі у догляді, жалюзі давно стали класикою віконних декорацій. Їхнє полотно представляє собою почергово з’єднані смужки, звані ламелями, певного матеріалу (алюмінієва стрічка, дерево, спеціальна тканина).
 
З допомогою механізму керування (поворотно-барабанного або моноланцюжкового) ці ламелі можуть обертатися навколо своєї осі, змінюючи таким чином рівень освітлення в кімнаті, а також тісно стягуватися одна до одної у зібраному стані, коли потрібно повністю звільнити огляд вікна. В залежності від напрямку розміщення ламелей жалюзі можуть бути вертикальні або горизонтальні.
 
Алюмінієві жалюзі
 
Алюмінієві горизонтальні жалюзі від компанії Windeco – це універсальне рішення як для стриманого офісного стилю, так і для модерної вітальні чи яскравої дитячої.
 
Адже їхні легкі та міцні алюмінієві смуги-ламелі можуть мати найрізноманітніше покриття: матове та із металевим відблиском, якого завгодно кольору, гладке та із шорсткою фактурою, з вкрапленнями-блискітками чи перфорацією та без… На додаток – у Windeco пропонують горизонтальні алюмінієві жалюзі із різною шириною ламелей на вибір: традиційною у 25 мм, стильною тонкою у 16 мм та максимальною у 50 мм.
 
Дерев'яні жалюзі
 
Жалюзі із дерев’яними ламелями широко використовують для інтер’єрів у класичному та кантрі-стилях. Вони додають надійного благородства кабінетам і створюють гармонійний ансамбль із дерев’яними меблями. Однак, крім естетичної складової при виборі такого оформлення вікна дуже важливою є якість.
 
Дерев’яні горизонтальні жалюзі від Windeco – це, передусім, якісна сировина з американської липи: правильно висушені, відшліфовані ламелі (шириною 25 мм, 50 мм), покриті екологічнобезпечним лаком зі збереженим природнім малюнком деревини.
 
Бамбукові жалюзі
 
Легкі та довговічні, горизонтальні бамбукові жалюзі Windeco будуть доречними і для затишного домашнього простору, і для ділових приміщень. Надто – якщо інтер’єр виконаний у східному стилі, адже згідно із вченням Фен-Шуй, бамбук ефективно поглинає та нейтралізує негативну енергію.
 
Як би там не було, із негативною енергією сонця такі жалюзі точно справляються пречудово, даруючи господарям м’який затінок та захищаючи від спеки. Не кажучи вже про те, що цими декораціями можна створювати різні дизайнерські ефекти: в залежності від обраної ширини ламелей (25 мм чи 50 мм) ви можете візуально збільшити чи зменшити вікно, змінити світловий малюнок у кімнаті. 

 
Вертикальні жалюзі
 
Цей вид віконних декорацій увібрав у себе естетику традиційних штор та функціональність жалюзі. Широкі вертикальні ламелі (89мм, 127мм) зі спеціальних матеріалів не лише забезпечують перфектний сонцезахист, але й облагороджують інтер’єр, роблять його стильним та затишним.
 
Зручні в користуванні, варіативні за типом тканин, вертикальні жалюзі Windeco неодмінно подарують своїм власникам відчуття справжнього затишку та естетичного задоволення.
 
Фотожалюзі
 
Один рух – і віконна декорація перетворюється на картину. Такий «фокус» із жалюзі можна проводити щоразу, коли ви їх зачинятимете, якщо на ламелі нанесене фотозображення. А зробити це зовсім нескладно із компанією Windeco.
 
Фотожалюзі – це ексклюзивне рішення для інтер’єру вікна, підкреслення індивідуального стилю, якісний продукт для створення цікавого життєвого простору.
 
Штори 
 
Звичні і, мабуть, найвідоміші сонцезахисні системи – штори – сьогодні можуть бути напрочуд різними, а не лише простими завісами з тканини на традиційному карнизі. Так, у компанії Windeco ви можете обрати сучасні системи та вдосконалені декорації, знані ще з давніх часів: штори-плісе, римські та японські штори. Як завжди, ми потурбувалися про те, щоб уся продукція мала не тільки багатий і оригінальний дизайн, але й обов’язково радувала наших клієнтів пречудовою якістю і безвідмовною надійністю.
 
Штори-плісе
 
Це прогресивне та водночас елегантне рішення для кожного вікна, насамперед – нестандартного: мансардного, поворотного, похилого, складної геометрії (напівкруглого, трапецієподібного та ін.). Адже полотно штор-плісе може бути якої завгодно форми, а також працювати у горизонтальній площині завдяки продуманій системі профілів.
 
​Втім головною особливістю таких віконних декорацій є, все-таки, плісирована тканина, гострі складки якої граційно складаються і розкладаються подібно до віяла. Поряд із розмаїтістю дизайну та кольорів, можливістю встановлення дистанційного керування, штори-плісе від Windeco стають напрочуд привабливими для сучасних, цікавих інтер’єрів.
 
Римські штори
 
Римські штори – це вид інтер’єрного сонцезахисту, що складається з тканинного полотна та поперечних планок на ньому. У відкритому режимі ці штори прямі та рівні. А коли їх потрібно згорнути, то поперечні планки підіймаються вгору, згинаючи тканину у м’які та широкі складки, наче вітрила древнього корабля. Дуже стильна та витончена деталь інтер’єру!
 
​А римські штори від Windeco – це ще й дуже практично і функціонально. Тому що тканини високої якості та з широким вибором спеціальних властивостей, міцна і надійна фурнітура роблять ці віконні декорації дійсно простими в користуванні та догляді.
 
Японські штори
 
В декорі великих віконних пройомів, панорамного засклення раціональним є використання японських штор. Їх також зручно застосовувати для зонування приміщення, адже тканинні панелі цих штор завжди ідеально прямі і легко пересуваються по направляючим.
 
​Крім того, не крадуть корисну площу, хоча візуально виглядають доволі надійним перестінком. Не кажучи вже про те, що японські штори від Windeco – це просто красивий і оригінальний декор для будь-якого простору: і житлового, і робочого.
 
Автоматика
 
Створювати затінок чи впускати у кімнату максимум денного світла можна одним легким рухом. Не потрібно тягнутися до карнизу, підходити до кожного вікна, якщо на ваші жалюзі, ролети чи штори встановлена автоматика від Windeco.
 
Достатньо натиснути клавішу вимикача або кнопку пульта – і вуаля: електропривід (електрокарниз) сам згорне, розгорне, зсуне чи розсуне віконні декорації. Кожну окремо, або навіть цілу групу на кількох вікнах. Крім того, автоматизоване керування інтер’єрним сонцезахистом можна об’єднувати із системою «Розумний дім». Це дозволить створювати світлові сценарії для різних ситуацій, програмувати таймер відкриття і закриття віконних декорацій тощо.

 
 
Тканини для штор
 
Текстиль має дивовижну властивість робити будь-який інтер’єр затишним. І в даному контексті не важливо синтетичне чи натуральне це полотно, яка у нього фактура та колір, в яку форму воно зшите. А от що справді має значення – так це якість.
 
Для декору вікон компанія Windeco пропонує інтер’єрний текстиль лише найвищого ґатунку: тканини, штори, тюль українського та європейського виробництва. Легкі та напівпрозорі, важкі і спадаючі, з візерунками та однотонні, з набитим малюнком та гладкі на дотик, різних кольорів та напівтонів – у нас ви знайдете все для втілення найсміливішої фантазії з дизайну інтер’єру ваших вікон.

 
 
Дизайнерські тягарці
 
Хто сказав, що системи управління сонцезахисними системами повинні бути скромними деталями, що не привертають до себе увагу? Навпаки – тягарці ланцюгового та шнурового керування ролетами, жалюзі, шторами-пліссе чи римськими шторами можуть поставити правильний акцент в інтер’єрі вікна.
 
В компанії Windeco ви знайдете напрочуд багатий вибір дизайнерських тягарців різної форми, розміру та з різних матеріалів: метал, плекс, акрил, шкіра, стрази… Ця стильна і, водночас, функціональна деталь неодмінно стане яскравим доповненням до ваших віконних декорацій.

 
 
Карнизи
 
Слово «карниз» походить від грецького koronis, що означає «вінець, корона». Справді, цей функціональний елемент наче увінчує усе убранство вікна, робить віконну декорацію довершеною і цілісною. Якщо, звичайно, карниз підібраний правильно – відповідно до стилю та загального дизайну не лише штори, але й усієї кімнати. Компанія Windeco пропонує карнизи з різних матеріалів (металеві, алюмінієві, дерев’яні), різноманітні за конструкцією (настінні, стельові, системи скверлайн), варіабельні за кольором та дизайном, з прямими та закругленими направляючими (під арку та еркер) для сучасних геометричних інтер’єрів… Втім, що б ви не обрали, кожен продукт з даного сегменту від компанії Windeco – це завжди гарантована якість, надійність і довговічність.