Фотожалюзі
Жалюзі давно увійшли в наше життя не лише як засіб сонцезахисту, але, водночас, як елемент інтер'єру. Ми вже перестали відноситись до них лише як до офісного атрибуту та гідно оцінили практичність жалюзі і з задоволенням встановлюємо їх в своїх оселях. Різноманітність систем та широкий асортимент тканин дозволяють кожному підібрати саме те, що йому до вподоби.
 
 
Та що робити, якщо жодна з запропонованих тканин не підходить до Вашого інтер'єру?

Компанія Windeco пропонує Вам звернути увагу на фотожалюзі. Зображення на фотожалюзі може бути яке Вам завгодно: репродукції відомих картин, фото дітей чи домашніх улюбленців, мальовничі куточки природи... Тож, загалом, жодних обмежень для польоту Вашої фантазії. Також фотожалюзі можуть бути прекрасним носієм рекламної інформації про ваше підприємство, кафе, салон краси і т. д.

Отже, якщо Вам набридли звичайні штори, замовте фотожалюзі з реалістичними малюнками. Компанія Windeco завжди готова допомогти вибрати фотожалюзі із зображенням, яке підійде до Вашого інтер'єру, а також проконсультувати з питань монтажу та експлуатації виробу.