Про компанію

Про компанію

 
Windeco  віконні декорації
 
Вікно поєднує внутрішній простір дому із навколишнім світом. І на скільки цей зв'язок буде гармонійним та функціональним залежить, головним чином, від віконних декорацій…
 
Компанія «Windeco» це віконні декорації, аксесуари та фурнітура від європейських та вітчизняних виробників. За багаторічний досвід роботи у Тернополі та області ми напрацювали широкий асортимент товарів і послуг з оформлення вікон. Для створення затишних, ефектних та цікавих інтер’єрів ми пропонуємо своїм клієнтами лише найкращі дизайнерські та інженерні рішення сонцезахисних систем: гардини, карнизи, ролети, жалюзі, штори, римські штори і штори-плісе, маркізи, навіси та ін.
 
Втім, головною перевагою компанії «Windeco» є не лише широкий асортимент якісних віконних декорацій за розумну ціну. Насамперед – це цінний кадровий ресурс. Тому що усі наші спеціалісти є чудовими фахівцями у своїй справі, працюють як одна злагоджена команда. А ще: наші консультанти перфектно розуміються не тільки на сучасних системах оформлення вікон, але й слідкують за новинками дизайну інтер’єрів. Тому у наших клієнтів штори, гардини, ролети, маркізи та інші віконні декорації завжди ідеально гармонують з оточуючим простором, додають оселі максимум затишку та естетичної насолоди.
 
Звичайно, ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і завжди рухаємося уперед. Сьогодні – це розширення дилерської мережі та налагодження власного виробництва. Разом з тим, незмінним залишається наш клієнтоорієнтований сервіс. Прагнення та мрії наших замовників з оформлення вікон у їхніх домівках та офісах – ось головні завдання компанії «Windeco». А усі віконні декорації, що є в нашому арсеналі – це просто якісний інструмент для досягнення цих цілей. І з його допомогою ми знаходимо найоптимальніше рішення для кожного клієнта: щоб вікна справді поєднували внутрішній простір із навколишнім світом красиво, гармонійно та функціонально.