Бамбукові ролети
Бамбукові ролети Windeco – найкраще рішення для інтер’єрів із наголосом на природності, простоті та гармонії із навколишнім світом. Адже полотно таких штор є винятково натуральним, володіє чудовими сонцезахисним властивостями, приємне на дотик та естетично привабливе завдяки широкій палітрі спокійних відтінків: від золотаво-пшеничних до темно-коричневих.

Створюючи м’який та природній затінок, бамбукові ролети, разом з тим, не перешкоджають вільній циркуляції повітря у зоні вікна, що позитивно впливає на мікроклімат у приміщенні.

 
 
Бамбукові ролети - це чіткість і лаконічність прямих ліній, багатогранність і різноманітність плетінь, ефективний захист від сонця, міцність і простота в згортанні. 

Бамбукові ролети дуже практичні і універсальні. Ідеально підходять на будь-які вікна: на балкон, еркер, кухню, спальню, вітальню... Представляють собою бамбукові палички різних кольорів і діаметрів сплетені між собою декоративними нитками. Палички бамбука можуть комбінуватися з соломкою і очеретом. Так само палички мають різну щільність плетіння і тому різні полотна для бамбукових ролет мають різну світлопропускаючу здатність. Бамбукові ролети можуть кріпитися в проєм, на проєм, на раму і стулку вікна. Щоб полотно не провисало і не бовталося, коли Ви відкриваєте вікно на провітрювання можна використати струну натягу або магніти. 
 
Ми пропонуємо два типи збірки бамбукових ролет: рулонне скручування і римське складання. При рулонній системі управління полотно згортається в рулон знизу вгору на нижній карниз виробу. Система римського складання дозволяє здійснювати підйом ролети за допомогою шнура управління, який може розташовуватися ліворуч або праворуч. Ролета складками піднімається вгору, як традиційна римська штора. Перевагою цього варіанту є можливість управління ступенем захисту від сонячних променів за рахунок складок.