Маркізи


Одним з найелегантніших засобів для створення затінку є маркізи – збірно-розбірні конструкції, що монтуються ззовні віконних, дверних прорізів, на балконах та лоджіях. Від звичайних стаціонарних навісів вони відрізняються насамперед тим, що при потребі їх можна легко скласти у рулон, закритий чи напівзакритий короб. Але головна їх перевага – це, звичайно, комфорт, який вони дарують як ззовні, так і всередині будинку та економія на кондиціонуванні. Тканини, з яких виготовлені маркізи, захищають від сонця, дощу та вітру без виникнення парникового ефекту. А ще – не роблять приміщення похмурими, бо утримують лише яскраве ультрафіолетове випромінювання, в той час як потрібне для затишку видиме світло вільно потрапляє крізь навіс.

Маркізи від компанії Windeco стануть також і чудовою окрасою для фасаду кожного будинку: серед численних моделей різних за кольором та дизайном ви обов’язково знайдете те, що підійде за стилем до екстер’єру саме вашого будинку.
 
Корисно знати
Важливо відзначити практичне використання маркіз в сучасних офісних приміщеннях, адже вони запобігають появі бліків на моніторах. А у екстер’єрі ресторанів та кафе маркізи дозволяють створити затишний та привабливий вигляд фасадів та літніх майданчиків.

  • ТКАНИНИ для маркіз різноманітні за дизайном та кольоровою палітрою.

  • Всі маркізні тканини володіють рядом унікальних якостей, розроблених спеціально для
    зовнішнього використання.

  • Сертифікат якості Оeко-Тех гарантує, що тканини не виділяють шкідливих речовин при
    нагріванні на сонці.
 
тканини:
 
системи:
 
керування:
 
дизайнерські опції:
PARA Tempotest (Італія)
 
SELT (Польща), Gaviota Simbac (Іспанія)
 
ручне, автоматичне (SOMFY, GALAXY)
 
індивідуальний друк на тканині, фарбування комплектації