Наша продукція / Штори / Жалюзі / Ролети / Тканинні ролети (рулонні штори)

Тканинні ролети (рулонні штори)
Одними з найбільш практичних декорацій для вікна, що пропонує Windeco, є тканинні ролети або, як їх ще називають, рулонні штори. Вони дуже легко та ненав’язливо доповнюють дизайн приміщення комфортом та красою, ефективно захищають від надмірного світла і сонячного тепла.

Крім того, тканинні ролети від компанії Windeco – це також й оригінальні тканини із покращеними властивостями, такими як: пилевідштовхування, стійкість до вигорання на сонці, вологостійкість та інше. Та найголовніше – тканинні ролети підходять для інтер’єрів у будь-якому стилі, адже їхні полотна можуть бути найрізноманітніших відтінків, фактур та візерунків.  
 
 
 

Тканини спеціального значення з особливими функціями:
  • Додатковий теплозахист (тканини Айс з перлиним напиленням)
  • Вологостійкість (тканини Аква, вкриті антигрибковим складом)
  • Негорючість (тканини групи Скрін, які не підтримують горіння)
  • Mediatex - спеціальна тканина для фотодруку

Варіанти монтажу тканинних ролет
(на стулку або на проєм) і по конструктиву (відкриті системи, системи з касетою):
  • Для монтажу на стулку вікна найбільш оптимальні мінікасетні системи з направляючими оскільки вони вписуються у вікно дуже гармонійно і при цьому зручні в управлінні і фіксації. Мінікасетні системи на відміну від відкритих систем поєднують в собі більш преміальний зовнішній вигляд і захист тканини на валу від осідання пилу і екскрементів комах.

  • Відкриті системи тканинних ролет відрізняються в залежності від діаметра валу і механізму: для монтажу на стулки рекомендуємо Ельф - 19 і Лайт- 25 (на глухі стулки). Для монтажу на проєми (залежно від ширини) рекомендуємо Стандарт- 32, Атлант- 40, Атлант- 65. Замовляючи відкриті системи - важливо враховувати співвідношення " ширина тканини і габаритна ширина ".

  • Касетні системи для великих отворів - Стандарт- Касета і Атлант- Касета виготовляються, як правило, без напрямних. Ці системи особливо стильно доповнять дизайнерські ланцюжки і тягарці.

  • Для мансардних вікон обов'язково вибирати системи з пружинним механізмом: відкриту систему - Пружина - 32 або касетну з направляючими Інтерлюкс.
 
 
Тканини для тканинних ролет різноманітні по дизайну, колірній гамі і за функціональним призначенням. Компанія Windeco пропонує великий вибір різноманітних матеріалів, що відрізняються світло-і тепло-відображенням, плетінням, дизайном, складом, просоченням і технологією виробництва.

Сертифікат якості Оeко-Тех гарантує, що тканини не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонці.