Штори плісе


Штори-пліссе – це прогресивне та водночас елегантне рішення для кожного вікна, насамперед нестандартного: мансардного, поворотного, похилого, складної геометрії (напівкруглого, трапецієподібного та ін.). Адже полотно штор-плісе може бути якої завгодно форми, а також працювати у горизонтальній площині завдяки продуманій системі профілів. Втім, головною особливістю таких віконних декорацій є плісирована тканина, гострі складки якої граційно складаються і розкладаються подібно до віяла.

Поряд із розмаїтістю дизайну та кольорів, можливістю встановлення дистанційного керування, штори-плісе від Windeco є напрочуд привабливими для сучасних цікавих інтер'єрів.

Штори-плісе були вперше винайдені в Німеччині в другій половині XX сторіччя. Витончені шторки з плісированою тканиною призначені для функціонального сонцезахисту вікон практично будь-якої форми.

Міжнародний сертифікат Oeko-Tex підтверджує екологічну якість всіх тканин пліссе. Тканини безпечні і не виділяють шкідливих речовин при нагріванні на сонці, не притягують пил, зберігають колір і форму. Для стельових, мансардних вікон, а також для плісе великих розмірів рекомендуємо вибирати автоматичне управління з дистанційним або провідним керуванням. Автоматика – Somfy (Франція).