Джутові ролети
Джутове полотно є одним з найдоступніших екологічно чистих матеріалів, що зовні нагадує переплетену декоративними нитками соломку. Ролети з цього полотна органічно виглядають не лише у модних сьогодні екостилях, але й пасують до вікон як класичних, так і модерних інтер’єрів.

Компанія Windeco пропонує джутові ролети із широким вибором візерунку плетіння, з якісної сировини, здатної протидіяти природнім деформаціям в процесі користування виробом, вигоранню на сонці тощо.
 
 
Джут - натуральний матеріал, в якому використані різні натуральні і синтетичні волокна. Різна щільність полотен і широка кольорова палітра волокон розкривають цікаві можливості для використання цього матеріалу. 

Джутові ролети створюють неповторну атмосферу і плавно розсіюють світло. Багатий вибір полотен, різних фактур і відтінків, зроблять інтер'єр особливим.Використання джутових ролет дозволяє зробити інтер'єр сучасним, вишуканим і затишним, щоб підтримати екологічність приміщення, заощаджуючи час при догляді за ними. Ролети із джута відповідають стилю і потребам сучасної людини у створенні комфортного простору в квартирі, офісі чи громадському закладі.

Джутові волокна володіють природними антибактеріальними властивостями, допомагаючи зберегти своєрідну атмосферу. Здавалося б, такий природний матеріал вимагає особливої ​​уваги і особливого догляду. Але це не так. Джутові ролети будуть служити довго, вимагаючи лише регулярного очищення простою вологою серветкою.

Джутові ролети є вологостійкими, тому не бояться вологого прибирання. Вони не вигоряють навіть на сонячній стороні, отже, не вимагають ніякого спеціального покриття для захисту від ультрафіолетових променнів, що зберігає їх екологічність і не примушує використовувати спеціальні захисні заходи.