Наша продукція / Штори / Жалюзі / Ролети / Тканинні ролети День-Ніч

Тканинні ролети День-Ніч
Тканинні ролети День-Ніч від Windeco – це подвійні тканинні ролети зі смугастого дизайнерського матеріалу, в якому чергуються прозорі та непрозорі полоси. Принцип роботи цієї віконної декорації полягає у тому, що промотуючи полотно, можна змінювати положення смуг однієї сторони відносно смуг іншої.

Так, коли прозорі полоси збігаються – у кімнату вільно проникає денне світло. А якщо навпроти прозорої смуги буде непрозора, то приміщення стане цілком захищене від сонячних променів та сторонніх поглядів.

Крім того, ця тканинна ролета, як і звичайна, підіймається та опускається, фіксується в обраному положенні. Словом, рулонні штори День-Ніч від компанії Windeco це стильний акцент в інтер’єрі сучасного вікна!

 
 

Тканинні ролети День-Ніч. Так просто і легко керувати світлом завдяки особливій функції цих штор. Подвійне полотно тканини, яке складається з щільних кольорових смуг і прозорих сітчастих смуг дозволяє «грати» світлом і тінню, створювати комфортне затінення або залишати вільним огляд з вікна. Тканинні ролети День-Ніч відрізняються вдалою комбінацією переваг класичних жалюзі і переваг оригінальних тканинних ролет.

Управління - ланцюжок (електропривод). День-Ніч прості в експлуатації, тканина не притягує пил, тому шторки, як правило, не потребують спеціального догляду.


Оригінальність тканинних ролет День-Ніч дуже швидко оцінили дизайнери і замовники.
  • На відміну від горизонтальних жалюзі на тканині День-Ніч не збирається пил.
  • На відміну від тканинних ролет подвійне полотно дозволяє швидко переглянути що відбувається за вікном.
Вибір тканин дозволяє підібрати варіант для інтер'єрів різних стилів:
  • Хай-Тек - тканини з металізованим плетінням
  • Кантрі - тканини з ефектом натуральних матеріалів
  • Модерн - однотонні і фактурні тканини
Системи, призначені для монтажу на стулку вікна запропоновані в основних кольорах віконних профілів: білий, коричневий, золотий дуб. Якщо вам потрібен особливий колір комплектації - можливе фарбування в будь-який колір по каталогу RAL.

Дизайнерські грузики, є додатковим аксесуаром і надають всьому виробу особливий шик.

Перекриття смуг тканини регулюється при виготовленні ролети за заданими розмірами ширини і висоти, тому важливо правильно зробити виміри, а потім - монтаж.