Фоторолети
Фотографічні зображення в останні роки на піку популярності сучасних інтер’єрів. Благо, інноваційні технології дозволяють їх наносити практично на будь-які поверхні. І ролетна тканина – не виняток. Подібне оформлення вікон від Windeco не залишить байдужим жодного гостя вашої оселі. Тому що фоторолети – це справді неповторно, ексклюзивно та індивідуально. А у випадку з якісними полотнами від Windeco ще й дуже ефективно щодо сонцезахисту.
 
 
Нанесення зображення на тканинні ролети зробить ваші вікна і дизайн приміщення неповторними. Адже, крім величезного вибору картинок різної тематики, можна використовувати улюблені фотографії з сімейного альбому. Це простий спосіб додання новизни і не шаблонності в інтер'єрі.

При виготовленні фоторолети, ми використовуємо якісні тканини, які мають пиловідштовхуючі та антибактеріальні властивості.

Грамотно підібрані фоторолети для вікон поліпшать загальний дизайн кімнати чи освіжить задушливий офіс. Фоторолети допоможуть розширити простір в приміщенні завдяки зображенням мегаполісів і пейзажів. Фоторолети закритого типу відмінно захищають від ультрафіолетових променів і високої температури, тому ідеально підійдуть для застосування в квартирах на сонячній стороні будинку.  

Фоторолети мають особливе значення для атмосфери дитячої кімнати і настрою Вашої дитини, тому переважно в дитячу спальню вибирають малюнки з популярних казок і мультфільмів: «Тачки», «Русалочка», «Маша і Ведмідь» та ін. 

Також можна розбивати зображення залежно від кількості склопакетів у вікні, з витримуванням первісної пропорції. Це один з небагатьох видів ролетів, що дозволяє втілити свій творчий підхід і підкреслити гармонію в інтер'єрі.


Якщо Вам набридли звичайні штори, замовте фоторолети з реалістичними малюнками. Наша команда завжди готова допомогти вибрати фоторолети із зображенням, яке підійде до Вашого інтер'єру, проконсультуємо з питань монтажу та експлуатації виробу.