Дерев’яні жалюзі
Жалюзі із дерев’яними ламелями широко використовують для інтер’єрів у таких стилях як класичний та кантрі. Ці жалюзі додають благородства кабінетам і створюють гармонійний ансамбль із дерев’яними меблями. Однак, крім естетичної складової, при виборі такого оформлення вікна дуже важливою є якість. Дерев’яні жалюзі від Windeco – це передусім якісна сировина: правильно висушені, відшліфовані ламелі, покриті екологічно-безпечним лаком зі збереженням природнього малюнку деревини.
 
 
Дерево – найбільш природний вибір для предметів облаштування будинку. Жалюзі з натурального дерева відрізняються привабливим зовнішнім виглядом та екологічністю. Вони виготовляються з цілісного масиву натурального дерева і не втрачають свою популярність десятиліттями.


При замовленні жалюзі важливо врахувати спосіб монтажу і можливості комплектації. Наприклад, жалюзі встановлені на стулку повинні дозволяти вільно відкривати вікна (без удару самих жалюзі і пошкодження віконного отвору). Нижня, тросова (похила) фіксації, тасьмова драбинка – це опції, які роблять експлуатацію жалюзі значно комфортнішою.
 
 
 
Тасьмова драбинка одночасно виконує функціональну (перекриття технологічних отворів) і декоративну функцію. Асортимент тасьмової драбинки для дерев’яних жалюзі 25мм і 50мм відрізняється.
 
 
 
Дерев'яні жалюзі 25мм і 50мм відрізняються також способом управління (ручне за замовчуванням).

 
 
Для дерев’яних жалюзі застосовуються також стильні аксесуари - дизайнерські тягарці для шнурового управління. Дизайнерські тягарці представлені п'ятьма групами: Метал, Плекс, Акрил, Шкіра Кайман і Шевро, Стрази.
 

Автоматика
Відповідно до вимог часу і з розвитком технологій комфорту, для дерев’яних жалюзі пропонується автоматичне керування. Управляти сонцезахисними системами за допомогою пульта або перемикача легко і зручно. Радіус дії радіоуправління - близько 20 м.


 
Корисно знати

ДОГЛЯД
 • Для жалюзі з натурального дерева вологе прибирання недопустиме

 • Найкраще застосовувати пилосос, суху ганчірку або м’яку щітку, використовувати аерозолі небажано

 • Крім того, для чистки дерев’яних жалюзі не застосовуються розчинники та абразивні порошки, які ведуть до руйнування верхнього шару, утворення тріщин і дефектів зовнішнього вигляду

ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНЬОГО ВИДУ ЖАЛЮЗІ
 • Бічні зрізи ламелей тонуються в тон, крім світлих натуральних кольорів Сосна, Бук і Мілано

 • Отвори під шнури не тонуються для всіх кольорів дерева

 • В місцях пробивки отворів в ламелях можлива незначна деформація (причина - порушення структури деревини в місці пробивання і попадання вологи при експлуатації)

 • Елементи жалюзі (тростина, дзвіночок і т.п.) можуть відрізнятися по тону від кольору ламелей, що обумовлено різною структурою вихідних матеріалів

 • Поверхня ламелей може мати різну ступінь матовості, що пов’язано з натуральним походженням матеріалу і не є дефектом

 • Річні кільця, сучки, «тигрова» текстура на ламелях - прояви структури дерева, що підкреслюють натуральність матеріалу - не є дефектом і предметом для рекламації
 
УВАГА!

В процесі експлуатації можлива зміна зовнішнього вигляду дерев'яних жалюзі і прояв певних деформацій, що може бути пов’язано з умовами експлуатації:
 • жалюзі з натурального дерева НЕ рекомендується встановлювати в приміщеннях з підвищеною вологістю

 • з часом допускається деяка деформація ламелей, особливо в приміщеннях з перепадами температур і вологості; з сонячної сторони, з часом, можлива деяка втрата кольору

 • При виготовленні дерев’яних жалюзі колір, тон і форма ламелей підбираються максимально ретельно, проте природні властивості матеріалу обумовлюють характерні для дерева незначні розбіжності в кольорі і текстурі
 
Ламелі Baswood           Канадська або Далекосхідна липа
 
Комплектація               Польща
 
Керування                    Ручне або автоматичне Somfy (Франція)
 
Аксесуари                    Дизайнерські тягарці