GRANDECO. Колекції

Grandeco – один з найбільших брендів світового ринку. Він був заснований у 2007 році, в результаті об’єднання двох великих фабрик шпалер – французької компанії Grantil та бельгійської компанії Ideco.

Незважаючи на молодість, об’єднана компанія швидко досягла успіху, а текстильні шпалери Grandeco впевнено зайняли провідні позиції та користуються величезним попитом серед широкого кола покупців.

Бельгійські шпалери Grandeco радують вигідною ціною та високою якістю. Фабрика успішно виробляє покриття з невидимими швами, на основі цупкого вінілу, які здатні візуально приховувати нерівності поверхні та можуть використовуватись на стінах, що мають недоліки. Шпалери Grandeco екологічні, виготовлені без додавання хімічних домішок.

Завдяки різноманітності варіантів, шпалери Grandeco можна підібрати для будь-якого інтер’єру. Дизайнери компанії постійно працюють на створенням нових колекцій. Зістарені фактури, гобелени, ретро дизайн, шикарні орнаменти, тонкі візерунки та ніжні кольорові півтони – все це представлено в ексклюзивних колекціях Grandeco.