MARBURG. Колекції
Історія німецької компанії Marburg розпочалась в 1845 році з відкриття магазину матеріалів для оздоблення. Бертран Шефер відкрив невеличкий магазин в центрі Марбурга. Справа процвітала і сім’я Шеферів розпочала власне виробництво. Фабрика була збудована в 1922 році та отримала назву «Марбург».

На сьогоднішній день шпалери фірми Marburg відомі далеко за межами Німеччини, фабрика займає провідні позиції з експорту своєї продукції.

Висока якість шпалер Marburg не підлягає сумніву. Багаторічний досвід дозволив компанії не лише зібрати та зберегти найкращі технологічні рішення в сфері виробництва настінних покриттів, але й розробити власні унікальні технології з обробки та нанесенню різних декоративних матеріалів на тверду поверхню.

Шпалери Marburg помітно відрізняються від настінних покриттів інших фабрик завдяки неповторній грі світла й тіні. Тривимірний ефект покриття, поєднання матових, глянцевих і перламутрових слоїв та інші унікальні технології надають шпалерам витончений перелив і глибину.