Профільні карнизи

Слово «карниз» походить від грецького koronis, що означає «вінець, корона». Справді, цей функціональний елемент наче увінчує усе убранство вікна, робить віконну декорацію довершеною і цілісною. Якщо, звичайно, карниз підібраний правильно – відповідно до стилю та загального дизайну не лише штори, але й усієї кімнати. Компанія Windeco пропонує карнизи з різних матеріалів (металеві, алюмінієві, дерев’яні), різноманітні за конструкцією (настінні, стельові, системи скверлайн), варіабельні за кольором та дизайном, з прямими та закругленими направляючими (під арку та еркер) для сучасних геометричних інтер’єрів… Втім, що б ви не обрали, кожен продукт з даного сегменту від компанії Windeco – це завжди гарантована якість, надійність і довговічність.
 
Профільні карнизи виконують виключно функціональні завдання в декоруванні вікна.
Алюмінієві профільні карнизи виготовляються згідно заданих розмірів, в тому числі і з гнуттям в різні форми (арка, кут, еркер).
 


 
 
Суть карнизної програми - забезпечити функціональність штор і гардин. В цьому випадку незамінні алюмінієві профільні карнизи - компактні, безшумні і надійні.
Компанія "Windeco" пропонує профільні алюмінієві карнизи з комплектацією Forest (Голландія) і Yadi (Іспанія).
Профільні карнизи чудові тим, що можуть бути встановлені в ніші, в стелю, на стіну. При цьому можливі різноманітні форми вигину.